SIA “JUGLAS PAPĪRS”

SIA JUGLAS PAPĪRS ir dibināts 1991. gadā un ir viens no galvenajiem uzņēmumiem Latvijā, kas nodarbojās ar makulatūras savākšanu tālākai pārstrādei.

Visbiežāk papīrs tiek šķirots birojos, tipogrāfijās, iepakojuma ražošanas uzņēmumos, loģistikas dienestos, noliktavu telpās. Arī mājās nepārtraukti notiek papīra izstrādājumu aprite. Laikraksti, žurnāli, brošūras, kartons – to visu nepārtraukti izmanto mājās. Un tikai nedaudzi no mums aizdomājās, cik daudz papīra pastāvīgi tiek izmests miskastē. Tomēr, ja to var savākt, tad jūs pārliecināsieties, ka šādu makulatūras daudzumu var izmantot racionāli.

Kādēļ mest ārā makulatūru, ja tas var būt jūsu ieguldījums vides saglabāšanā. Ja ikviens no mums rūpēsies par apkārtējo vidi, tad nākamās paaudzes būs mums pateicīgas.
Pateicoties makulatūras nodošanai, savāktās otrreizējās izejvielas tiek nosūtītas uz pārstrādes rūpnīcām. Tur ražo izstrādājumus no papīra, neizmantojot dabas resursus. Tādēļ nav ko lieki domāt, sāciet vākt makulatūru!

Mēs nodrošinām bezmaksas makulatūras pieņemšanu – gan presētu, gan beramu. Piegādāt makulatūru var jebkurā jums ērtā veidā. Tā var būt gan pašizvešana, gan mūsu piegādes pakalpojumu izmantošana.