SIA “JUGLAS PAPĪRS”

SIA JUGLAS PAPĪRS ir dibināts 1991. gadā un ir viens no galvenajiem uzņēmumiem Latvijā, kas nodarbojās ar makulatūras savākšanu tālākai pārstrādei.

Visbiežāk papīrs tiek šķirots birojos, tipogrāfijās, iepakojuma ražošanas uzņēmumos, loģistikas dienestos, noliktavu telpās. Arī mājās nepārtraukti notiek papīra izstrādājumu aprite. Laikraksti, žurnāli, brošūras, kartons – to visu nepārtraukti izmanto mājās. Un tikai nedaudzi no mums aizdomājās, cik daudz papīra pastāvīgi tiek izmests miskastē. Tomēr, ja to var savākt, tad jūs pārliecināsieties, ka šādu makulatūras daudzumu var izmantot racionāli.

Kādēļ mest ārā makulatūru, par kuru Jūs varat iegūt papildus naudu. Turklāt tas būs jūsu ieguldījums vides saglabāšanā. Ja ikviens no mums rūpēsies par apkārtējo vidi, tad nākamās paaudzes būs mums pateicīgas par to.
Pateicoties makulatūras nodošanai, savāktās otrreizējās izejvielas tiek nosūtītas uz pārstrādes rūpnīcām. Tur ražo izstrādājumus no papīra, neizmantojot dabas resursus. Tādēļ nav ko lieki domāt, sāciet vākt makulatūru, jo īpaši, ja izdevīgāko pieņemšanas punktu jūs jau esat atraduši!

Mēs nodrošinām makulatūras pieņemšanu jebkādā veidā – gan presētu, gan beramu. Piegādāt makulatūru var jebkurā jums ērtā veidā. Tā var būt gan pašizvešana, gan mūsu piegādes pakalpojumu izmantošana.

Jūsu uzņēmumā veidojas papīra atkritumu kalni? Jums nav izdevīga to izvešana? Jūs meklējat pieņemšanas punktu? Tad jūs esat īstajā vietā! Mēs to ātri izdarīsim jūsu vietā!